bilgi@kadimreklam.com

HEMEN TEKLİF AL!

Centro Tekli

Anasayfa » Ürünler » Centro Tekli

Centro Tekli İmalatı

Centro Tekli Tasarımı ve İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan fuar standı tasarım ve imalat tesisimizde profesyonel olarak üretimi sağlanmaktadır.
Centro Tekli Kurulumu: Kurulumu oldukça pratiktir.
Centro Tekli Tasarımı: Tasarım desteği sunulmaktadır.
Centro Tekli Ölçüleri: 75x200cm’lik paneldir. Panel sayısı artırılabilir.
Centro Tekli Kullanım Alanı: Ticari, sağlık, eğitim kurumları, fuarlar, tanıtım etkinlikleri vb.
Centro Tekli Fiyatları: Centro Tekli fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Centro Tekli Talepleriniz İçin Şimdi İletişime Geçin!

Centro Tekli Nedir? Centro Tekli Özellikleri ve Kullanım Alanları

Centro Tekli, her bir panelde ayrı mesajlar iletişim kurmak istediğiniz tasarımlarınız için mükemmel bir çözümdür. Centro Tekli özellikleri;

  • Centro Tekli, 7 cm çapındaki patentli gümüş renkli eloksallı alüminyumdan imal edilmiş profili sayesinde son derece sağlam bir yapıya sahiptir. Görsellerinizi mıknatıslı şeritlerle taşıyıcı sistem üzerine kolayca tutturma işlemi sadece birkaç saniyede tamamlanabilir.
  • Çevirme kilit sistemi, hiçbir alete gerek duymadan saniyeler içinde kurulum sağlar. İhtiyaca göre parça çıkartarak enini daraltabilir veya parça ekleyerek genişletebilirsiniz. Gövde profilinin üst bitiş kısımları, neon renkli akrilik kapaklar ile estetik bir biçimde tamamlanır. Özel dizayn edilmiş tabanlar, ürüne dengeli ve sağlam bir duruş kazandırır.
  • Centro Tekli, kopma, kırılma gibi sorunlar olmadan uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Ürüne tamamlayıcı aksesuarlar olan alüminyum raf, akrilik neon raf veya podyum desk (bilgisayar veya tabletleriniz için) kolayca monte edilebilir.
  • Centro Tekli, modern tasarımı ve kullanım kolaylığıyla fuarlarınızı daha etkileyici hale getirirken, özel tasarım özellikleri ve sağlamlığıyla öne çıkar.

Centro Tekli talepleriniz için hemen Kadim Reklam müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Photo of author

Kadim Reklam

Kadim Reklam: Ankara bayrak imalatı, fuar standı imalatı, tabela imalatı, takım ve spor formaları, dijital baskı hizmetleri. Sipariş için hemen iletişime geçin!
Whatsapp üzerinden sipariş verin!