bilgi@kadimreklam.com

HEMEN TEKLİF AL!

AK Parti Kırlangıç Bayrakları

Anasayfa » Ürünler » AK Parti Kırlangıç Bayrakları

AK Parti Kırlangıç Bayrakları İmalatı

AK Parti Kırlangıç Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre düz kesim, ters V kesim veya üçgen kesim saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kırlangıç bayraklar üzerine yerleştirilen plastik çubuğa bağlı ip sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı, kaliteli uzun ömürlü boyalar.
Kullanım Alanı: Siyasi parti toplantıları, seminerleri, açılış törenleri…
Ölçü: 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

AK Parti Kırlangıç Bayrak Nedir?

AK Parti Kırlangıç Bayrak, AK Parti’nin tanıtım ve reklam faaliyetlerinde etkili bir şekilde kullanılan özel tasarım bayraklardır. Ak Parti Kırlangıç bayrak, günümüzde parti ve kurum tarafından reklam, kampanya, organizasyonlar ve açılış törenlerinde tercih edilen görsel bir tanıtım aracıdır.

Ak Parti Kırlangıç bayrakların belirgin özelliği, alt kısmının ters V şeklinde kesilmiş olmasıdır. Ancak talebe göre bu bayrakların alt kısmı üçgen şeklinde veya düz kesim olacak şekilde de üretilebilir.

AK Parti Kırlangıç Bayrak Özellikleri ve Çeşitleri Nelerdir?

AK Parti Kırlangıç Bayrak çeşitleri bayrağın kesim şekline göre belirlenir. Buna göre AK Parti Kırlangıç Bayraklar V kesim, ters V kesim veya düz kesim olarak farklı seçeneklere sahiptir. AK Parti Kırlangıç Bayrak özellikleri;

 • Parlak saten kumaşlardan üretilir.
 • AK Parti Kırlangıç Bayrak imalatında dijital baskı tekniği kullanılır.
 • Bayrakların üst kısmında plastik çubuk bulunur ve çubuğa bağlı ip sayesinde kolaylıkla istenilen yere takılabilir.
 • Ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir.
 • Bayrağın kenarlarına sıcak kesim uygulanır ve talebe göre püskül detayı eklenir.

AK Parti Kırlangıç Bayrak Ölçüleri Nelerdir?

AK Parti Kırlangıç bayrakları, farklı ölçü seçenekleri sunarak farklı kullanım amaçlarına uygun tasarlanır. AK Parti Kırlangıç bayrak ölçüleri, aşağıdaki seçenekler arasından seçilebilir:

 • 50x100cm
 • 75x150cm
 • 100x200cm
 • 150x300cm
 • 50x150cm
 • 75x200cm
 • 100x300cm
 • 150x400cm
 • 50x200cm
 • 75x250cm
 • 100x400cm
 • 150x500cm

İhtiyaca uygun olarak seçilen ölçülerle hazırlanan Kırlangıç bayraklar, parti kimliğini ve mesajını etkili bir şekilde yansıtarak partinin tanıtım çabalarına önemli bir katkı sağlar.

AK Parti Kırlangıç Bayraklar Nerelerde Kullanılır?

AK Parti Kırlangıç Bayraklar, partinin katıldığı mitinglerde, açılış törenlerinde, seçim kampanyalarında ve diğer çeşitli politik etkinliklerde sıkça görülmektedir. Ayrıca, parti büroları, genel merkez, belediyeler, ilçe teşkilatları ve partinin faaliyet gösterdiği diğer kurum ve kuruluşlarda da kullanılmaktadır.

En Uygun AK Parti Kırlangıç Bayrak Fiyatları

AK Parti Kırlangıç Bayrak fiyatları, birkaç önemli faktöre dayanarak belirlenir. Bu faktörler, bayrakların imalatında kullanılan malzeme kalitesi, baskı teknikleri, talep edilen bayrak sayısı, bayrak ölçüleri ve talep edilen ek detaylar gibi unsurları içerir.

Kadim Reklam, uygun fiyat politikasıyla müşterilerine kaliteli ve etkili tanıtım ürünleri sunma konusundaki taahhüdünü sürdürüyor. Kadim Reklam ile hemen iletişime geçerek AK Parti Kırlangıç Bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, uygun fiyatlarla toptan veya perakende kırlangıç bayrak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Kadim Reklam ile Yüksek Kalite Standartlarına Uygun AK Parti Kırlangıç Bayrak İmalatı

Kadim Reklam, AK Parti’nin özel taleplerine uygun yüksek kaliteli Kırlangıç Bayrak imalatında uzmandır. Özel ölçülerde tasarlanan bayraklar, kaliteli saten kumaş üzerine dijital baskı teknolojisiyle özenle üretilir. Bayraklar canlı renkler ve kalıcılık için 200C – 230C arasında fikse makinelerinde özel ısı işleminden geçirilir. Sıcak kesim tekniğiyle yapılan kenar işlemleri, estetik ve dayanıklılığı bir araya getirerek kalite standartları yüksek Kırlangıç Bayraklar elde etmemizi sağlar.

Photo of author

Kadim Reklam

Kadim Reklam: Ankara bayrak imalatı, fuar standı imalatı, tabela imalatı, takım ve spor formaları, dijital baskı hizmetleri. Sipariş için hemen iletişime geçin!
Whatsapp üzerinden sipariş verin!