bilgi@kadimreklam.com

HEMEN TEKLİF AL!

Atatürklü Cam Küpler

Anasayfa » Ürünler » Atatürklü Cam Küpler

Atatürklü Cam Küp İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan promosyon ürünler imalatı merkezimizde profesyonel olarak hazırlanmaktadır. Talebe göre logo, isim veya tebrik mesajı lazer tekniği ile plakete yazılır.
Atatürklü Cam Küp Ölçüleri: 6x6x10cm, 5x5x8cm, 8x12cm, 2x7x9cm gibi farklı ölçülerde üretilebilir.
Atatürklü Cam Küp Özellikleri: Atatürk görseli 3D olarak tasarlanmaktadır, kristal küp içerisine lazer patlatma tekniği uygulanarak üretimi sağlanır. Atatürk dışındaki görseller 2D olarak küp içerisine işlenebilir.
Atatürklü Cam Küp Sipariş: Siparişlerinizi oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Atatürklü Cam Küp Fiyatları: Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Atatürklü Cam Küp Talepleriniz İçin Hemen İletişime Geçin!

Atatürk Baskılı Cam Küpler

Atatürk Baskılı Cam Küpler, özel günlerinizi anlamlandırmak ve değerli anılarınızı ölümsüzleştirmek için ideal bir seçenektir. Bu modeller, 2D renkli baskı tekniğiyle cam içerisine görsel ve logoların işlenmesine olanak tanır. En sık kullanılan ebat olan 2x7x9 cm dışında farklı ölçülerde renkli kristal plaketler de üretilebilmektedir. Renkli cam arası baskılı plaketler, masa ağırlığı, özel gün hatırası, yılbaşı hediyesi veya kurumsal etkinlikler için mükemmel bir tercihtir. Atatürk dışında farklı resimler, bina görselleri veya şirket logoları da bu cam küplere uygulanabilir. Ayrıca, firma çalışanlarına özel yıldönümü plaketleri olarak da kullanılarak 5. yıl plaketi, 10 yıl kıdem plaketi gibi farklı yıllar için özel anlam taşıyan hediye alternatifleri sunar.

Atatürk Baskılı Cam Küp Ölçüleri

Tüm tercihlere hitap edebilen farklı Atatürk Baskılı Cam Küp ölçüleri arasına en sık talep edilen boyutlar;

  • 6x6x10cm
  • 5x5x8cm
  • 6x10x13cm
  • 8x12cm
  • 6x6x6cm

Atatürk Baskılı Cam Küp talepleriniz için hemen Kadim Reklam ile iletişime geçebilirsiniz.

Photo of author

Kadim Reklam

Kadim Reklam: Ankara bayrak imalatı, fuar standı imalatı, tabela imalatı, takım ve spor formaları, dijital baskı hizmetleri. Sipariş için hemen iletişime geçin!
Whatsapp üzerinden sipariş verin!