bilgi@kadimreklam.com

HEMEN TEKLİF AL!

Deva Partisi Partisi Sopalı Bayrak

Anasayfa » Ürünler » Deva Partisi Partisi Sopalı Bayrak

Deva Partisi Partisi Sopalı Bayrak İmalatı

Deva Partisi Partisi Sopalı Bayrak İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede pigment baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kenarına takılan plastik sopa ile pratik bir şekilde elde taşınabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede raşel kumaş ve boyalar.
Baskı Özellikleri: Pigment baskı.
Kullanım Alanı: Siyasi parti mitingleri, parti açık alan organizasyonları…
Ölçü: 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105 cm, 100×150 cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Deva Partisi Sopalı Bayrak Nedir?

Deva Partisi Sopalı Bayrak diğer adı ile Deva Partisi sallama bayrak, bir sopa üzerine monte edilerek elde sallanabilen küçük boyutlu ve hafif gösteri ve destek bayrağıdır. Polyester veya raşel kumaşlardan serigrafi veya dijital baskı tekniği ile üretilen Deva Partisi Sopalı Bayraklar partinin logosu ve renkleri kullanılarak tasarlanır.

Deva Partisi Sopalı Bayrak Özellikleri Nelerdir?

Deva Partisi Sopalı Bayrak özellikleri;

 • Talep edilen ölçülerde üretilebilir.
 • Bayrak boyutu arttıkça kullanılan sopa uzunluğu da artar.
 • Bayrak üzerinde Deva Partisi’ne ait detaylar yer açılır.
 • Bayrağın kenarlarına sıcak kesim uygulanır.
 • Canlı, parlak ve akmaya karşı dirençli boyalar kullanılarak üretilir.

Özelleştirilebilir Deva Partisi Sopalı Bayrak Ölçüleri

Deva Partisi Sopalı Bayrak Ölçüleri ihtiyaca uygun olacak şekilde özelleştirilebilir. En sık talep edilen Deva Partisi Sopalı Bayrak Ölçüleri ve sopa uzunlukları;

 • 30cm sopa için 20×30cm bayrak
 • 45cm sopa için 30×45cm bayrak
 • 60cm sopa için 40×60cm bayrak
 • 75cm sopa için 50×75cm bayrak
 • 100cm sopa için 70×105cm bayrak
 • 130cm sopa için 100×150cm bayrak

Deva Partisi Sopalı Bayraklar Nerelerde Kullanılır?

Deva Partisi sopalı bayraklar, partililer tarafından bir dizi etkinlikte ve organizasyonda coşkuyla kullanılan özel tasarımlı bayrak çeşididir. Deva Partisi’nin sembollerini ve renklerini taşıyan bu bayraklar, partinin kimliğini ve mesajlarını etkili bir şekilde yansıtarak destekçileri bir araya getirir. Deva Partisi Sopalı Bayraklar; mitinglerde, toplantılarda, seçim dönemlerinde, özel günlerde, bayramlarda, kutlamalarda, spor etkinliklerinde, festivallerde ve diğer kültürel etkinliklerde, açılış ve tanıtım etkinliklerinde sıklıkla kullanılır.

En Uygun Deva Partisi Sopalı Bayrak Fiyatları Kadim Reklam’da

Deva Partisi sopalı bayrak fiyatları, bayrağın boyutu, kullanılan malzeme, baskı tekniği, adet miktarı gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Kadim Reklam, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uygun fiyatlarla kaliteli ürünleri bir araya getirmeyi hedefler. Deva Partisi sopalı bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgi almak toptan veya perakende siparişlerinizi oluşturmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Reklam’da Kalite Standartlarına Uygun Deva Partisi Sopalı Bayrak İmalatı Nasıl Gerçekleştirilir?

Kadim Reklam, yüksek kalite standartlarına uygun olarak Deva Partisi sopalı bayrakları imal etmektedir. Deva Partisi sopalı bayrak imalatı, öncelikle bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımın seçilen kaliteli raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniğiyle uygulanmasıyla başlar. Bu aşama, bayrağın daha canlı renklere ve net detaylara sahip olmasını sağlar. Ardından, özel fikse işlemi ile bayrağın hava koşullarından en az etkilenmesi ve uzun ömürlü olması sağlanır. Fikse işlemi, 200-230 derece arasındaki sıcaklıkta özel makinelerde gerçekleştirilir.

Photo of author

Kadim Reklam

Kadim Reklam: Ankara bayrak imalatı, fuar standı imalatı, tabela imalatı, takım ve spor formaları, dijital baskı hizmetleri. Sipariş için hemen iletişime geçin!
Whatsapp üzerinden sipariş verin!