bilgi@kadimreklam.com

HEMEN TEKLİF AL!

Duvar Çatı Tabela

Anasayfa » Ürünler » Duvar Çatı Tabela

Duvar Çatı Tabela İmalatı

Duvar-Çatı Tabela Tasarımı ve İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan tabela tasarım ve imalat tesisimizde profesyonel olarak üretimi sağlanmaktadır.
Duvar-Çatı Tabela Tasarımı: Tabela tasarım desteği sunulmaktadır.
Duvar-Çatı Tabela Montajı: Talebe göre montaj hizmeti sunulur.
Duvar-Çatı Tabela Ölçüleri: Kullanılacak alana veya taleplerinize uygun olacak şekilde özelleştirilebilir.
Duvar-Çatı Tabela Kullanım Alanları: Mağazalar, kafeler, restoranlar, oteller, alış-veriş merkezleri vb.
Duvar-Çatı Tabela Fiyatları: Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Duvar- Çatı Tabela Talepleriniz için Şimdi İletişime Geçin!

Duvar Çatı Tabela Nedir? Nerelerde kullanılır?

Duvar çatı tabelası, firma ve kurumların isim veya reklamlarının yapıldığı, büyük ölçekli çatılarda veya duvarlarda yer alan tabelalara verilen isimdir. Diğer tabela çeşitlerine göre daha büyük ölçülerde tasarlanan bu tabelalar, çok uzaklardan fark edilme amaçlı olarak imal ve monte edilirler.

Duvar çatı tabelaları, genellikle kutu harflerden yapılan ışıklı veya ışıksız reklam aracıdır. Kutu harflerin ışıklı olması, tabelanın geceleri de fark edilmesini sağlar. Işıksız tabelalar ise daha ekonomik bir seçenektir. Özel okullarda, hastanelerde, otellerde, dinlenme tesislerinde, AVM’lerde sıkça tercih edilen bir tabela modelidir.

Duvar Çatı Tabela Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

  • Çok uzaklardan fark edilebilirler.
  • Gösterişli ve dikkat çekicidirler.
  • Marka bilinirliğini artırmaya yardımcı olurlar.
  • Hava koşullarına karşı oldukça dirençlidirler.
  • Oldukça ihtişamlı bir reklam aracıdır.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine duvar-çatı tabelası imalatı ve montaj hizmeti sunan Kadim Reklam tabela imalatı alanında Ankara’nın önde gelen ismidir.

Kadim Reklam’da Duvar Çatı Tabela İmalatı ve En Uygun Duvar Çatı Tabela Fiyatları

Kadim Reklam, yılların deneyimi ve profesyonel ekibiyle duvar çatı tabela imalatı ve montajında hizmet vermektedir. Firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, her bütçeye uygun duvar çatı tabelaları üretmektedir. Kadim Reklam’da duvar çatı tabelaları, ışıklı ve ışıksız olarak üretilmektedir. Işıklı tabelalar, özellikle geceleri daha etkili bir reklam aracıdır. Kadim Reklam, duvar çatı tabelalarında kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Firmamız, tabelaların uzun ömürlü olması için, montajında da profesyonel işçilik ortaya koymaktadır. Kadim Reklam’da duvar çatı tabela fiyatları, tabelanın boyutuna, malzemesine ve ışıklı olup olmamasına bağlı olarak farklılık gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun duvar-çatı tabela talepleriniz için şimdi Kadim Reklam ile iletişime geçebilirsiniz.

Photo of author

Kadim Reklam

Kadim Reklam: Ankara bayrak imalatı, fuar standı imalatı, tabela imalatı, takım ve spor formaları, dijital baskı hizmetleri. Sipariş için hemen iletişime geçin!
Whatsapp üzerinden sipariş verin!