bilgi@kadimreklam.com

HEMEN TEKLİF AL!

Firma Logolu İpe Dizili Bayrak

Anasayfa » Ürünler » Firma Logolu İpe Dizili Bayrak

Firma Logolu İpe Dizili Bayrak İmalatı

Firma Logolu İpe Dizili Bayrak İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde üçgen veya dikdörtgen şeklindeki raşel kumaşlar üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. İp uzunluğu en az 25 metredir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü raşel kumaş, kaliteli boyalar.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı.
Kullanım Alanı: Şirket, firma işletme açılışları, fuarlar…
Ölçü: 20x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Firma Logolu İpe Dizili Bayrak Nedir?

Firma logolu İpe Dizili Bayrak, bir kurumun veya işletmenin kimliğini temsil eden, markaların veya işletmelerin logolorı ve renkleri kullanılarak tasarlanan küçük boyutlu üçgen veya dörtgen şekillerindeki süsleme bayraklarıdır. Hem iç hem de dış mekânda kullanılan Firma Logolu İpe Dizili Bayraklar ihtiyaçlara yönelik olarak yüksek kalitede üretilir ve özelleştirilebilir.

Firma Logolu İpe Dizili Bayrak Özellikleri Nelerdir?

Firma Logolu İpe Dizili Bayrak Özellikleri;

  • Genellikle raşel kumaşlardan üretilir. Ancak talebe göre saten kumaşlardan da imalatı sağlanır.
  • İp üzerine takılacak bayrak sayısı müşteri tarafından belirlenir.
  • Hava koşullarına karşı dirençli boya ve baskı teknikleri kullanılarak üretilir.
  • Ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir.
  • Dörtgen şeklinde üretilen bayraklar isteğe göre kırlangıç formunda da hazırlanabilir.

Firma Logolu İpe Dizili Bayrak Ölçüleri

Firma Logolu İpe Dizili Bayraklar en az 25 metre uzunluğundaki sağlam bağlama ipi üzerine talep edilen sayıda bayraklar belirli aralıklarla monte edilir. Firma Logolu İpe Dizili Bayrak ölçüleri ise talebe ve ihtiyaca göre özelleştirilir. En sık tercih edilen Firma Logolu İpe Dizili Bayrak ölçüleri ise; 20×30cm, 30×45cm, 50×75cm’dir.

Firma Logolu İpe Dizili Bayrak Nerelerde Kullanılır?

Firma logolu İpe Dizili Bayraklar, kurumsal etkinliklerde, fuar ve organizasyonlarda, şirket merkezlerinde veya şubelerde, ofis binalarında ve benzeri birçok yerde kullanılabilir. Bu bayraklar, kurumun marka bilinirliğini artırmak, profesyonel bir imaj sunmak ve müşterilere güven vermek amacıyla kullanılır.

En Uygun Firma Logolu İpe Dizili Bayrak Fiyatları Kadim Reklam’da

En uygun Firma Logolu İpe Dizili Bayrak fiyatları için Kadim Reklam, müşterilere özel çözümler sunar. Firma logolu bayraklar, her kurumun kendine özgü tasarım ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun olarak üretilir. Firma Logolu İpe Dizili Bayrak fiyatları, bayrağın ölçüleri, kullanılacak malzeme, baskı tekniği, adet miktarı ve tasarım gibi faktörlere bağlı olarak belirlenir.

Kadim Reklam ile hemen iletişime geçerek Firma Logolu İpe Dizili Bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Kadim Reklam’da Profesyonel ve Yüksek Kalitede Firma Logolu İpe Dizili Bayrak İmalatı

Kadim Reklam, profesyonel ve yüksek kalitede firma logolu İpe Dizili Bayrak imalatı alanında öncü konumdadır. Firma logolu İpe Dizili Bayrak imalatı sürecinde kullanılan kaliteli malzemeler ve son teknoloji baskı teknikleri, Kadim Reklam’ın en önemli özelliğidir. Bilgisayar ortamında özel olarak hazırlanan firma logoları, 120 gram raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile canlı ve net bir şekilde basılır. Özel fikse işlemi gören bayraklar, dış hava koşullarına karşı dayanıklılıklarını artırır. Bu sayede solma veya renk akması gibi sorunlar önceden engellenir, bayrağın uzun ömürlü olması sağlanır. İmalat aşamasında titizlikle uygulanan bu işlemler, firmanızın prestijini en iyi şekilde yansıtan özel bayraklar ortaya çıkarmak için titizlikle uygulanır.

Photo of author

Kadim Reklam

Kadim Reklam: Ankara bayrak imalatı, fuar standı imalatı, tabela imalatı, takım ve spor formaları, dijital baskı hizmetleri. Sipariş için hemen iletişime geçin!
Whatsapp üzerinden sipariş verin!