bilgi@kadimreklam.com

HEMEN TEKLİF AL!

Firma Logolu Makam Bayrakları

Anasayfa » Ürünler » Firma Logolu Makam Bayrakları

Firma Logolu Makam Bayrakları İmalatı

Firma Logolu Makam Bayrakları: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde saten kumaş üzerine yüksek kalitede transfer veya dijital baskı uygulanarak tercihe göre saçaklı veya saçaksız olarak üretilir. Firma logolu makam bayrağı, kumaş arasına yerleştirilen tela sayesinde kırılma veya yıpranmalara karşı dayanıklılığı artırılır.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş ve yüksek kalitede boyalar.
Bayrak Direği: Krom veya pirinç makam bayrak direği.
Baskı Özellikleri: Akmaya veya solmaya dirençli kaliteli boyalar, transfer baskı veya dijital baskı.
Kullanım Alanı: Holding bina girişleri, şirket binaları veya üst düzey yönetici odaları…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 100x150cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Firma Logolu Makam Bayrağı Nedir?

Firma Logolu Makam Bayrağı, bir firmanın veya kurumun tanıtımını yapmak, kimliğini vurgulamak veya resmi organizasyonlarda kullanmak amacıyla özel olarak tasarlanmış makam bayrak direklerine takılarak kullanılan iç mekan bayrağıdır. Firma Logolu Makam Bayrağı üzerinde genellikle bir firmanın logosu, amblemi veya özel tasarımı yer alır. Firma logolu makam bayrağı, genellikle kaliteli kumaşlara yüksek çözünürlüklü dijital baskı teknikleri ile üretilir, böylece logo veya tasarımın detayları net ve canlı bir şekilde bayrak üzerine aktarılır.

Firma Logolu Makam Bayrağı Özellikleri Nelerdir?

Firma Logolu Makam Bayrağı özellikleri;

 • Birinci sınıf kalitede saten kumaş kullanılarak üretilir.
 • Dijital baskı tekniği ile canlı ve solmaya karşı dirençli boyalar kullanılır.
 • Tercihe göre telalı veya çift kat kumaş olacak şekilde üretilir.
 • Sırmalı veya sırmasız olarak imalatı sağlanır.
 • Krom veya pirinç makam bayrak direkleri ile kullanılır.

Firma Logolu Makam Bayrağı Ölçüleri

Firma Logolu Makam Bayrağı Ölçüleri, 100×150 cm’dir. Makam bayrak direklerinin uzunluğu ise 230 cm’dir.

Firma Logolu Makam Bayrakları Nerelerde Kullanılır?

Firma logolu makam bayrakları, bir firmanın veya kurumun kimliğini tanıtmak, marka bilinirliğini artırmak ve profesyonel bir izlenim bırakmak amacıyla çeşitli iç mekân ve resmi etkinliklerde kullanılır. Firma logolu makam bayrakları;

 • Firma ve kurum ofislerinde
 • Fuarlar ve sergilerde
 • Toplantılar ve konferanslarda
 • Resmi ve kamu kurumlarında
 • Kongre ve seminerlerde
 • Okullar, üniversiteler ve diğer eğitim kurumlarında kullanılır.

Firma Logolu Makam Bayrağı Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Firma Logolu Makam Bayrak fiyatları; kumaş kalitesi, baskı tekniği, boya kalitesi, tasarım çalışması, bayrakla birlikte talep edilen makam bayrak direği gibi çeşitli faktörler çerçevesinde belirlenir. En uygun firma logolu bayrak fiyatları yüksek kalite standartları ile Kadim Reklam’da bir araya getirilir. Firma Logolu makam bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Reklam’da Profesyonel Firma Logolu Makam Bayrakları İmalatı

Kadim Reklam’da profesyonel firma logolu makam bayrağı imalatı uzun yılların tecrübesine dayanmaktadır. Kadim Reklam’da firma logolu makam bayrak imalatı süreci;

 • Bayrağın tasarımı bilgisayar ortamında hazırlanır ve müşterinin istekleri ve kurumun gereksinimleri göz önünde bulundurularak oluşturulur.
 • Tasarımın onaylanmasının ardından, bayrak tasarımı yüksek çözünürlüklü dijital baskı makineleri kullanılarak kalın saten kumaşa uygulanır.
 • Baskı aşamasının ardından, bayrak 200-230 derece arasında bir ısıda fikse makinelerinde işlem görür. Bu işlem, baskının canlılığını artırır, renklerin belirginleşmesini sağlar ve hava koşullarının etkisinden korur.
 • Fikse işleminden geçen bayraklar özenle kesilir. Her bayrak tek tek olmak üzere kesilir ve bu aşamada bayrağın modeli ya da tasarımı asla deformasyona uğratılmaz.

Talebe göre firma logolu makam bayrağı telalı veya çift kat kumaş olacak şekilde üretilebildiği gibi sırmalı veya düz kenarlı olarak da imalatı sağlanır.

Photo of author

Kadim Reklam

Kadim Reklam: Ankara bayrak imalatı, fuar standı imalatı, tabela imalatı, takım ve spor formaları, dijital baskı hizmetleri. Sipariş için hemen iletişime geçin!
Whatsapp üzerinden sipariş verin!