bilgi@kadimreklam.com

HEMEN TEKLİF AL!

İyi Parti Kırlangıç Bayrakları

Anasayfa » Ürünler » İyi Parti Kırlangıç Bayrakları

İyi Parti Kırlangıç Bayrakları İmalatı

İyi Parti Kırlangıç Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre düz kesim, ters V kesim veya üçgen kesim saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kırlangıç bayraklar üzerine yerleştirilen plastik çubuğa bağlı ip sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı, kaliteli uzun ömürlü boyalar.
Kullanım Alanı: Siyasi parti toplantıları, seminerleri, açılış törenleri…
Ölçü: 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

İyi Parti Kırlangıç Bayrak Nedir?

İyi Parti Kırlangıç Bayrak; özelleştirilebilir ölçülerde saten kumaşlardan üretilen alt kısmı ters V kesim, V kesim veya düz kesim olacak şekilde tasarlanabilen bayrakladır. İyi Parti Kırlangıç Bayraklar genellikle dikey olacak şekilde kullanılır ve üst kısmına plastik bir çubuk yerleştirilir. Bu çubuğun iki ucuna bağlanan ip sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.

İyi Parti Kırlangıç Bayrak Özellikleri ve Çeşitleri Nelerdir?

  • İyi Parti kırlangıç bayrak çeşitleri; ters V kesim, V kesim ve düz kesim kırlangıç bayraklardır.
  • Bayraklar dikdörtgen formunda dikey asılacak şekilde tasarlanır.
  • Kalın ve parlak saten kumaşlardan üretilir.
  • İyi Parti logosu ve renkleri bayrak üzerinde yer alır.
  • Ölçüleri özelleştirilebilir.
  • Saçaklı olarak da imalatı sağlanabilir.

İyi Parti Kırlangıç Bayrak Ölçüleri Nelerdir?

Kullanım amacına ve taleplere göre özelleştirilebilen İyi Parti Kırlangıç Bayrak ölçülerinden en yaygın kullanılanları; 50x100cm, 75x150cm, 100x200cm, 150x300cm, 50x150cm, 75x200cm, 100x300cm, 150x400cm, 50x200cm, 75x250cm, 100x400cm, 150x500cm’dir.

İyi Parti Kırlangıç Bayraklar Nerelerde Kullanılır?

İyi Parti Kırlangıç Bayraklar, partinin tanıtım ve iletişim faaliyetlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu bayraklar, parti etkinlikleri, mitingler, seçim kampanyaları, açılış törenleri, topluluk etkinlikleri, parti genel merkez binaları ve diğer politik faaliyetlerde kullanılmaktadır.

En Uygun İyi Parti Kırlangıç Bayrak Fiyatları

İyi Parti Kırlangıç Bayrak Fiyatları, malzeme kalitesi, baskı teknikleri, sipariş miktarı, bayrak ölçüleri ve ek detaylar gibi faktörler baz alınarak düzenlenir ve netleştirilir. En uygun İyi Parti Kırlangıç Bayrak Fiyatları ile Kadim Reklam müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Kadim Reklam her bütçeye uygun çözümler sunarak kalite standartlarına uygun İyi Parti Kırlangıç Bayraklarını profesyonel düzeyde üretir. İyi Parti Kırlangıç Bayrak Fiyatları hakkında bilgi almak ve siparişlerinizi oluşturmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Reklam ile Yüksek Kalite Standartlarına Uygun İyi Parti Kırlangıç Bayrak İmalatı

Kadim Reklam, İyi Parti’nin özel taleplerine uygun yüksek kaliteli kırlangıç bayraklarını profesyonel bir şekilde imal eder. Belirlenen özel ölçülere göre tasarlanan bayraklar, kaliteli saten kumaş ve dijital baskı tekniği kullanılarak özenle üretilir. Baskı işleminden sonra özel fikse makinelerinde ısıdan geçirilerek renklerin canlılığı ve dayanıklılığı artırılır. Sıcak kesim tekniği ile düzenlenen bayrak kenarları, estetik bir görünüm sunar. Son aşamada ise bayrağın üst kısmına bir çubuk takılır ve asma ipi bu çubuğun uç kısımlarına tutturulur. Son aşamada ise kalite kontrollerinden geçirilen bayraklar özenle paketlenir.

Photo of author

Kadim Reklam

Kadim Reklam: Ankara bayrak imalatı, fuar standı imalatı, tabela imalatı, takım ve spor formaları, dijital baskı hizmetleri. Sipariş için hemen iletişime geçin!
Whatsapp üzerinden sipariş verin!