bilgi@kadimreklam.com

HEMEN TEKLİF AL!

Kalem Setleri

Anasayfa » Ürünler » Kalem Setleri

Kalem Setleri İmalatı

Kalem Setleri İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan promosyon ürünler imalatı merkezimizde profesyonel olarak hazırlanmaktadır.
Kalem Setleri Özellikleri: İkili veya tekli kalem setleri özel kutuludur, roller ve tükenmez kalemlerden oluşur, farklı renk seçenekleri, özelleştirilebilir lazer baskı imkânı sunulur.
Kalem Setleri Sipariş: Kalem seti siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz.
Kalem Setleri Tasarımı: Tasarım desteği sunulmaktadır.
Kalem Setleri Fiyatları: Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kalem Setleri Talepleriniz İçin Hemen İletişime Geçin!

Promosyon Kalem Setleri

Promosyon kalem setleri, markanızın günlük hayatta sürekli hatırlanmasını sağlamak için etkili bir tanıtım ürünüdür. Bu setler, iş ortaklarına, müşterilere veya potansiyel müşterilere verilebilecek şık ve işlevsel bir hediye seçeneğidir.

Promosyon kalem setleri, genellikle iş dünyasında sıkça kullanılan farklı kalem türlerini içerir. Rollerball kalemler, tükenmez kalemler veya kurşun kalem gibi çeşitli kalem tiplerini bir araya getiren bu setler, alıcılarına çeşitli yazım deneyimleri sunar. Bu da markanızın farklı zevklere hitap etmesini sağlar.

Üzerinde firmanızın logosu veya iletişim bilgileri bulunan promosyon kalem setleri, her defasında kullanıldıkça markanızı hatırlatır. Ofislerde, toplantılarda veya günlük işlerde kullanılmak üzere tasarlanan promosyon kalem setleri, marka bilinirliğinizi artırmanın yanı sıra müşteri sadakatini de destekler.

Promosyon Kalem Setleri Genel Özellikleri

  • Kalem Setleri üzerine firmanıza ait marka, slogan veya iletişim bilgileri gibi detaylar eklenebilir.
  • Promosyon kalem setleri tekli veya iki seçeneklere sahiptir ve özel, şık kutularında sizlere ulaştırılır.
  • Kalem setleri; dolma kalem, tükenmez kalem, Roller kalem seçeneklerine sahiptir.

Pratik, şık, işlevsel ve ekonomik promosyon ürünlerinden biri olan baskılı kalem talepleriniz için hemen Kadim Reklam ile iletişime geçebilirsiniz.

Photo of author

Kadim Reklam

Kadim Reklam: Ankara bayrak imalatı, fuar standı imalatı, tabela imalatı, takım ve spor formaları, dijital baskı hizmetleri. Sipariş için hemen iletişime geçin!
Whatsapp üzerinden sipariş verin!