bilgi@kadimreklam.com

HEMEN TEKLİF AL!

Memleket Partisi Gönder Bayrakları

Anasayfa » Ürünler » Memleket Partisi Gönder Bayrakları

Memleket Partisi Gönder Bayrakları İmalatı

Memleket Partisi Gönder Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel veya saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı uygulanarak talebe göre farklı ölçülerde üretilir. Memleket Partisi logolu gönder bayrakları kenarları çift dikişli ve beyaz uçkurlukludur. PVC takma klipsleri sayesinde bayrak direklerine kolayca asılır.
Baskı Materyali: Hava koşullarına dayanıklı, tercihe göre raşel, alpaka veya mat saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Kaliteli ve uzun ömürlü boya, transfer baskı, serigrafi veya çift kat dijital baskı.
Kullanım Alanı: Genel parti binaları, seçim alanları, seçim mitingleri…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm
Fiyat: Toptan ve perakende satışlar için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Memleket Partisi Gönder Bayrağı Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Memleket Partisi Gönder Bayrağı farklı uzunluklardaki gönder bayrak direklerine takılacak şekilde uyarlanarak çeşitli ölçülerde raşel, saten veya alpaka kumaşlardan imalatı sağlanan dış mekân bayrak modelidir. Memleket Partisi Gönder Bayrağı partinin kendine has renkleri ve logosu çerçevesinde tasarlanır. Memleket Partisi Gönder Bayrağı, bayrak direklerine takılması amacıyla kulaklar veya kancalar yerleştirilir.

Memleket Partisi Gönder Bayrağı Ölçüleri Nasıl Belirlenir?

Memleket Partisi Gönder Bayrağı ölçülerini belirlerken, bayrak direği uzunluğu ile bayrak boyutları arasındaki uyumu göz önünde bulundurmak önemlidir. İşte Memleket Partisi Gönder Bayrağı ölçüleri;

  • 70 x 105 cm boyutundaki bayraklar, 3 ila 5 metre arası direklerde
  • 100 x 150 cm boyutundaki bayraklar, 5 ila 8 metre arası direklerde
  • 150 x 225 cm boyutundaki bayraklar, 8 ila 12 metre arası direklerde
  • 200 x 300 cm boyutundaki bayraklar, 12 ila 15 metre arası direklerde
  • 300 x 450 cm boyutundaki bayraklar, 15 ila 20 metre arası direklerde
  • 400 x 600 cm boyutundaki bayraklar, 20 ila 25 metre arası direklerde
  • 500 x 750 cm boyutundaki bayraklar, 25 ila 30 metre arası direklerde
  • 600 x 900 cm boyutundaki bayraklar, 30 ila 35 metre arası direklerde
  • 800 x 1200 cm boyutundaki bayraklar, 35 ila 40 metre arası direklerde tercih edilir.

Bu ölçüler, Memleket Partisi Gönder Bayrağı’nın direk yüksekliğine uygun bir şekilde özelleştirilmesine yardımcı olacaktır.

Memleket Partisi Gönder Bayrakları Kullanım Alanları

Memleket Partisi Gönder Bayrakları, parti tanıtımı, etkinlikler, mitingler ve diğer organizasyonlarda kullanılan özel tasarlanmış bayraklardır. Bu bayraklar, Memleket Partisi’nin kimliğini ve değerlerini yansıtarak parti mensupları ve destekçileri arasında birlik ve dayanışmayı teşvik eder. Aynı zamanda partiye duyulan bağlılığı ve destekçilerin coşkusunu gösterir.

Memleket Partisi Gönder Bayrağı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Memleket Partisi Gönder Bayrağı fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak belirlenir. Bu faktörler, bayrağın boyutu, malzemesi, baskı tekniği, adet miktarı ve tasarım özellikleri gibi unsurları içerir.

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun Memleket Partisi Gönder Bayrağı talepleriniz için hemen Kadim Reklam ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Reklam’da Memleket Partisi Gönder Bayrakları İmalatı

Kadim Reklam olarak, Memleket Partisi Gönder Bayrağı imalatında yüksek kalite standartlarına önem veriyoruz. Kadim Reklam’da bayrağın tasarımı bilgisayar ortamında özenle hazırlanır ve 120 gram raşel kumaş kullanılarak dijital baskı tekniğiyle üretilir. Talebe göre saten veya alpaka kumaş alternatiflerimiz de mevcuttur. Baskı aşamasından sonra özel bir fikse işlemi uygulanarak bayrağın canlı renklerini ve dayanıklılığını koruyoruz. Böylece, dış hava koşullarından minimum etkilenir ve uzun ömürlü olur. Son olarak, bayrağınızı asacağınız direğe uygun olarak kesilir ve kenar kısmına kopçalar veya asma aparatları dikilir. Kalite kontrol işlemlerinden geçirilen Memleket Partisi Gönder Bayrağı özenle paketlenerek güvenilir kuryeler aracılığı ile adresinize teslim edilir.

Photo of author

Kadim Reklam

Kadim Reklam: Ankara bayrak imalatı, fuar standı imalatı, tabela imalatı, takım ve spor formaları, dijital baskı hizmetleri. Sipariş için hemen iletişime geçin!
Whatsapp üzerinden sipariş verin!