bilgi@kadimreklam.com

HEMEN TEKLİF AL!

Alüminyum Çerçeve Metal Kadran Duvar Saati

Anasayfa » Ürünler » Alüminyum Çerçeve Metal Kadran Duvar Saati

Alüminyum Çerçeve Metal Kadran Duvar Saati İmalatı

Alüminyum Çerçeve Metal Kadran Duvar Saati İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan promosyon ürünler imalatı merkezimizde profesyonel olarak hazırlanmaktadır. Talebe göre logo veya reklam baskısı yapılmaktadır.
Duvar Saati Ölçüleri: Çapı 40cm’dir.
Duvar Saati Özellikleri: Gümüş renkli, mineral camlı, akar saniyeli, metal kadranlı, alüminyum çerçevelidir.
Duvar Saati Sipariş: En az 30 adet sipariş verilebilir.
Duvar Saati Baskı Tasarımı: Tasarım desteği sunulmaktadır.
Duvar Saati Fiyatları: Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum Çerçeve Metal Kadran Duvar Saati Talepleriniz İçin Hemen İletişime Geçin!

Alüminyum Çerçeve Metal Kadran Duvar Saati

Alüminyum çerçeve ve metal kadranın zarif bir buluşmasıyla tasarlanan farklı çaplarda duvar saatleri, mekanlarınıza modern bir dokunuş katıyor. Mineral camın dayanıklılığı sayesinde saatin yüzeyi uzun ömürlü ve çizilmelere karşı korunmuş oluyor. Mikro kutulu naylon iç ambalajı ile güvenli bir şekilde teslim edilen bu şık duvar saati, estetik tasarımının yanı sıra 3 yıl garantisiyle de uzun süreli kullanım vadediyor. Gümüş renk seçeneği ile mekanınıza uyum sağlarken, serigraf baskı veya UV baskı ile kişiselleştirme seçenekleriyle de öne çıkıyor. Alüminyum çerçeve metal kadran duvar saatleri 35 veya 40cm çaplarında seçeneklere sahiptir. Kurumsal veya şahıslara özel tasarlanabilen Alüminyum çerçeve metal kadran duvar saatleri sipariş talepleriniz için hemen Kadim Reklam ile iletişime geçebilirsiniz.

Photo of author

Kadim Reklam

Kadim Reklam: Ankara bayrak imalatı, fuar standı imalatı, tabela imalatı, takım ve spor formaları, dijital baskı hizmetleri. Sipariş için hemen iletişime geçin!
Whatsapp üzerinden sipariş verin!