bilgi@kadimreklam.com

HEMEN TEKLİF AL!

Resmi Kurum Masa Bayrakları

Anasayfa » Ürünler » Resmi Kurum Masa Bayrakları

Resmi Kurum Masa Bayrakları İmalatı

Resmi Kurum Masa Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde parlak saten kumaş üzerine talebe göre tek taraflı veya çift taraflı yüksek kalitede serigrafi veya transfer baskı uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Serigrafi veya transfer baskı.
Kullanım Alanı: Resmi kurum görevli odalarında, fuarlarda, etkinliklerde, konferanslarda…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom direk.
Tip: Tercihe göre L masa bayrağı, T masa Bayrağı, tekli masa bayrağı, ikili masa bayrağı, üçlü masa bayrağı, dörtlü masa bayrağı, beşli masa bayrağı ve altılı masa bayrağı şeklinde olabilir.
Ölçü: 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Resmi Kurum Masa Bayrağı Nedir?

Resmi kurum masa bayrağı, devlet daireleri, bakanlıklar, valilikler, belediyeler ve diğer resmi kuruluşlar tarafından kullanılan özel tasarıma sahip bayraklardır. Resmi kurum masa bayrağı, genellikle resmî kurumların logosunu, armasını veya amblemini taşır ve kurumun kimliğini yansıtarak resmi toplantılarda, törenlerde veya ofislerde kullanılır.

Resmi Kurum Masa Bayrağı Özellikleri

 • Resmi kurum masa bayrakları çift kat saten kumaşlardan üretilir.
 • Resmi kurum masa bayrakları taşınabilecek kadar hafif ve estetik bir görünüme sahiptir.
 • Masa bayrak direkleri ile birlikte kullanılır.
 • Bayrak ölçüleri masa bayrak direklerine uygun olacak şekilde özelleştirilebilir.
 • Önden ve arkadan okunabilecek şekilde bayrak baskısı gerçekleştirilir.
 • Talebe göre bayrak kenarları ince sırma ile çevrelenebilir.

Resmi Kurum Masa Bayrağı Çeşitleri

Resmi Kurum masa bayrak çeşitleri oldukça fazladır. Geniş seçenek yelpazesine sahip Resmi Kurum masa bayrakları masa bayrak direklerine göre çeşitlenir.

 • Standart masa bayrak direklerine takılan Resmi Kurum masa bayrakları (tekli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve altılı standart masa bayrak direği seçenekleri mevcuttur.)
 • L tipi masa bayrak direklerine takılan Resmi Kurum masa bayrakları
 • T tipi masa bayrak direklerine takılan Resmi Kurum masa bayrakları vardır.
 • Ayrıca tüm masa bayrak direkleri krom veya pirinç kaplama masa bayrak direkli olacak şekilde farklı seçeneklere de sahiptir.

Resmi Kurum Masa Bayrağı Ölçüleri

Resmi Kurum Bayrağı ölçüleri bayrağın takılacağı masa bayrak direği modeline göre özelleştirilir. Bu çerçevede Resmi Kurum Masa Bayrağı Ölçüleri;

 • Standart (Klasik) masa bayrak direkleri için; 15×22,5cm
 • L masa bayrak direkleri için; 8x30cm, 10x30cm
 • T masa bayrak direkleri için; 10x30cm’dir.

Resmi Kurum Masa Bayrağı Kullanım Alanları

Resmi kurum masa bayrağı, geniş bir kullanım alanına sahip olan prestijli bir üründür. Bu özel tasarımlı bayraklar, resmî kurumlar tarafından çeşitli alanlarda kullanılarak kurumun profesyonel imajını yansıtır. Resmi kurum masa bayraklarının kullanım alanları;

 • Toplantı Odaları ve Ofisler
 • Devlet Daireleri
 • Tören ve Resmi Kutlamalar
 • Resmi Ziyaretler ve Diplomatik Temsilcilikler
 • Eğitim Kurumları

Resmi Kurum Masa Bayrağı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Resmi Kurum masa bayrağı fiyatları üzerinde, sipariş adedi, imalat sürecinde kullanılan kumaş ve boya kalitesi, bakı tekniği ve işçilik gibi faktörler etkilidir. Kadim Reklam ile hemen iletişime geçerek Resmi Kurum masa bayrağı fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir toptan veya perakende masa bayrak taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Resmi Kurum Masa Bayrağı İmalatı Kadim Reklam’da Nasıl Geçekleştirilir?

Kadim Reklam olarak, resmi kurum masa bayrağı imalatında kalite standartlarına ve müşteri beklentilerine önem veriyoruz. Resmi kurum masa bayrağı imalatı süreci kurumsal logonun temin edilmesi veya PC’de orijinal logoya sadık kalınacak şekilde çizilmesi ile başlar. Parlak veya mat saten kumaşlar üzerine dijital baskı teknolojisi kullanılarak, tasarımın canlı ve net bir şekilde kumaş üzerine aktarılması sağlanır. Masa bayrağının baskısı, özel fikse makinelerinde belirli sıcaklık aralığında ısıdan geçirilir. Bu işlem, baskının daha canlı olmasını ve renklerin hava koşullarından etkilenmemesini sağlar. Bayrak direğinin geçirilmesi için bayrak kenarına uçkurluk dikilerek imalat aşaması tamamlanır.

Photo of author

Kadim Reklam

Kadim Reklam: Ankara bayrak imalatı, fuar standı imalatı, tabela imalatı, takım ve spor formaları, dijital baskı hizmetleri. Sipariş için hemen iletişime geçin!
Whatsapp üzerinden sipariş verin!