bilgi@kadimreklam.com

HEMEN TEKLİF AL!

Saadet Partisi İpe Dizili Bayrakları

Anasayfa » Ürünler » Saadet Partisi İpe Dizili Bayrakları

Saadet Partisi İpe Dizili Bayrakları İmalatı

Saadet Partisi İpe Dizili Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde üçgen veya dikdörtgen şeklindeki raşel kumaşlar üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. İp uzunluğu en az 25 metredir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü raşel kumaş, kaliteli boyalar.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı.
Kullanım Alanı: Seçim dönmelerinde miting alanlarını veya parti binalarını süslemede kullanılır.
Ölçü: 20x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Saadet Partisi İpe Dizili Bayrak Nedir?

Saadet Partisi İpe Dizili Bayrak, Türkiye’deki Saadet Partisi’nin tanıtımı, kutlamalar, etkinlikler ve diğer resmi ya da özel organizasyonlarda kullanılmak üzere üçgen veya dörtgen şekillerde tasarlanmış özel bir bayrak türüdür. İpe dizili bayraklar süsleme bayrakları olarak da bilinir. Saadet Partisi ipe dizili bayraklar, talep edilen ölçülerde bayrakların belirli uzunluklardaki ip üzerine monte edilmesi ise kullanıma hazır hale getirilir. Saadet Partisi İpe Dizili Bayrak, parti kimliğini yansıtan renkler, semboller ve logo ile öne çıkar.

Saadet Partisi İpe Dizili Bayrak Genel Özellikleri Nelerdir?

 • Saadet Partisi İpe Dizili Bayrak üçgen veya dörtgen şekillerinde üretilebilir.
 • Dörtgen şeklindeki bayraklar tercihe göre kırlangıç formunda hazırlanabilir.
 • Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir.
 • Talebe göre raşel veya saten kumaşlardan üretilebilir.
 • Bayraklar hem önden hem de arkadan okunabilecek şekilde basılır.
 • Saadet Partisi İpe Dizili Bayrak daha çok açık alanlarda kullanıldığından rüzgâr, yağmur, güneş ışığı gibi faktörlere karşı dirençli malzemelerden üretilir.

Saadet Partisi İpe Dizili Bayrak Ölçüleri

Saadet Partisi İpe Dizili Bayraklar en az 25 metre uzunluğundaki sağlam bağlama ipi üzerine talep edilen sayıda bayraklar belirli aralıklarla monte edilir. Saadet Partisi İpe Dizili Bayrak ölçüleri ise talebe ve ihtiyaca göre özelleştirilir. En sık tercih edilen Saadet Partisi İpe Dizili Bayrak ölçüleri ise; 20×30cm, 30×45cm, 50×75cm’dir.

Saadet Partisi İpe Dizili Bayraklar Nerelerde Kullanılır?

Saadet Partisi İpe Dizili Bayraklar, çeşitli yerlerde ve farklı etkinliklerde kullanılmak üzere tasarlanan özel bayraklardır. Bu bayraklar, partinin tanıtımını yapmak, destekçileri bir araya getirmek ve özel etkinliklerde parti kimliğini vurgulamak amacıyla kullanılır. Saadet Partisi İpe Dizili Bayrakların yaygın olarak kullanıldığı yerler;

 • Parti etkinlikleri ve toplantıları
 • Seçim kampanyaları
 • Parti binaları ve şubeleri
 • Resmî törenler ve kutlamalar
 • Kamusal alanlarda
 • Kurumsal organizasyonlar

Saadet Partisi İpe Dizili Bayrak Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Saadet Partisi İpe Dizili Bayrak fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak belirlenir ve bu faktörler bayrakların özellikleri, boyutları, kullanılan malzeme kalitesi, bayrak adedi ve üretim süreçleridir.

Saadet Partisi İpe Dizili Bayrak fiyatları, tüm bu faktörlerin bir kombinasyonu olarak değerlendirilir. Kadim Reklam, müşterilerine özel talepleri doğrultusunda uygun fiyatlarla yüksek kaliteli İpe Dizili Bayraklar sunarak etkili bir tanıtım aracı sağlar. Saadet Partisi İpe Dizili Bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve siparişleriniz için hemen Kadim Reklam ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Reklam’da Üst Düzey Kalitede Saadet Partisi İpe Dizili Bayrak İmalatı

Kadim Reklam, üst düzey kalite standartlarına uygun olarak Saadet Partisi İpe Dizili Bayrak imalatı alanında öncü firmadır. Saadet Partisi İpe Dizili Bayrakların özel tasarımı, bilgisayar ortamında özenle hazırlanan 120 gram raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile gerçekleştirilir. Bu aşamadan sonra bayrağın canlılığını koruması ve hava koşullarından etkilenmemesi için özel bir fikse işlemi uygulanır. 200C -230C derece arasındaki sıcaklıkta fikse makinelerinde ısı işleminden geçirilen bayrak, dayanıklılığını artırarak uzun ömürlü kullanım sağlar.

Özel fikse işlemi sayesinde, Saadet Partisi İpe Dizili Bayrak, hava koşullarına karşı maksimum direnç gösterir. İmalatın son aşamasında ise bayrağın ölçüsüne uygun kalın ve dayanıklı fitiller arasına yerleştirilerek titiz bir dikim gerçekleştirilir.

Photo of author

Kadim Reklam

Kadim Reklam: Ankara bayrak imalatı, fuar standı imalatı, tabela imalatı, takım ve spor formaları, dijital baskı hizmetleri. Sipariş için hemen iletişime geçin!
Whatsapp üzerinden sipariş verin!