bilgi@kadimreklam.com

HEMEN TEKLİF AL!

MHP Yelken Bayrakları

Anasayfa » Ürünler » MHP Yelken Bayrakları

MHP Yelken Bayrakları İmalatı

MHP Yelken Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Hava şartlarına karşı dirençli ve uzun ömürlü raşel kumaş
Baskı Özellikleri: Yüksek çözünürlükte Dijital baskı ve solmayan kaliteli boyalar.
Kullanım Alanı: Fuarlar, etkinlikler, siyasi parti mitingleri…
Ölçü: 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

MHP Yelken Bayrak Nedir?

MHP Yelken Bayrak; MHP dubalı bayrak veya MHP olta bayrak olarak da adlandırılır ve genellikle raşel kumaşlar kullanılarak her iki yönden de okunabilir, 360 derece dönebilen hem iç hem de dış mekân bayrağıdır. MHP Yelken Bayrak parti tanıtımı, reklamı ve her türlü organizasyonlarda istenilen yere konumlandırılabilir. Hava koşullarına karşı oldukça dirençli olan MHP Yelken Bayraklar ekonomik olmalarının yanı sıra uzun ömürlü kullanım imkanına sahiptir.

MHP Olta Bayrak ve Yelken Bayrak Dubası Özellikleri Nelerdir?

 • MHP Olta Bayrak talep edilen farklı boyutlardaki yelken bayrak dubalarına göre tasarlanır.
 • MHP Olta Bayrak yelken bayrak dubası üzerinde kendi etrafında tam tur dönebilir.
 • MHP Olta Bayrak imalatında kullanılan kumaşlar, boyalar ve baskı teknikleri hava koşullarına karşı oldukça dirençlidir.
 • Yelken bayrak dubaları 20 litre hacmine sahiptir.
 • MHP Olta Bayrakların yelken bayrak dubalarına montajı ve demontajı oldukça pratiktir.

MHP Yelken Bayrak (Dubalı Bayrak) Ölçüleri

MHP Yelken Bayrağı (Dubalı Bayrak) ölçüleri, markanızı en etkili şekilde temsil edecek boyutlara sahiptir. Bu özel tasarım bayrak, MHP’nin güçlü kimliğini yansıtarak dikkat çeker. Kadim Reklam tarafından özenle üretilen MHP Yelken Bayrağı, farklı ölçü seçenekleriyle sizin tercihinize uygun olarak tasarlanır:

 • 75x250cm: 3 metreye uygun bir direk ile birlikte kullanılabilir.
 • 75x300cm: 4 metreye uygun bir direk ile birlikte kullanılabilir.
 • 100x400cm: 5 metreye uygun bir direk ile birlikte kullanılabilir.

MHP Yelken Bayraklar Nerelerde Kullanılır?

MHP Yelken Bayrakları, çeşitli mekanlarda ve etkinliklerde partinizi güçlü bir şekilde temsil etmek için kullanılır. MHP Yelken Bayraklarının kullanım alanları;

 • Parti etkinlikleri
 • Açılış ve kutlamalar
 • Seçim kampanyaları
 • Toplantı ve organizasyonlar
 • Fuarlar veya konferanslar

MHP Yelken Bayrak Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

MHP Yelken Bayrak fiyatları, birkaç faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu faktörler, bayrakların özellikleri, kullanılan malzeme kalitesi, bayrak ölçüleri ve sipariş adedi gibi unsurları içerir

Fiyat teklifi almak ve özel bir MHP Yelken Bayrağı tasarlatmak için Kadim Reklam ile hemen iletişime geçebilirsiniz. MHP Yelken Bayraklarını; bayrak, duba veya bayrak ve duba gibi farklı kombinasyonlarda talep edebilirsiniz.

Profesyonel MHP Yelken Bayrak İmalatı ve Kadim Reklam

MHP Yelken Bayrağı imalatı kalite standartlarına uygun olarak Kadim Reklam tarafından titizlikle gerçekleştirilir. MHP’nin özgün kimliğini taşıyan bu yelken bayrağı, özel ölçüler üzerine tasarlanır ve 120g raşel kumaş kullanılarak dijital tekstil baskı tekniği ile yüksek kalitede basılır. Renklerin canlılığını ve dayanıklılığını sağlamak amacıyla 200°C – 230°C arasında fikse makinelerinde özel bir ısı işleminden geçirilir.

MHP Yelken Bayrağı, özel tasarımı ve dayanıklılığı ile her türlü hava koşuluna karşı direnç gösterir. Yağmur, rüzgar ve güneş gibi dış etkenlere karşı dayanıklılığını korur, solma veya renk akması gibi olumsuz durumlarla karşılaşılmaz. Kesimi ve dikimi özenle gerçekleştirilen bayrak, kullanılacağı direğe uygun şekilde tasarlanır.

Photo of author

Kadim Reklam

Kadim Reklam: Ankara bayrak imalatı, fuar standı imalatı, tabela imalatı, takım ve spor formaları, dijital baskı hizmetleri. Sipariş için hemen iletişime geçin!
Whatsapp üzerinden sipariş verin!