bilgi@kadimreklam.com

HEMEN TEKLİF AL!

Yabancı Devlet Masa Bayrakları

Anasayfa » Ürünler » Yabancı Devlet Masa Bayrakları

Yabancı Devlet Masa Bayrakları İmalatı

Yabancı Devlet Masa Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde parlak saten kumaş üzerine talebe göre tek taraflı veya çift taraflı yüksek kalitede serigrafi veya transfer baskı uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Serigrafi veya transfer baskı.
Kullanım Alanı: Resmi kurum görevli odalarında, fuarlarda, etkinliklerde, konferanslarda…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom direk.
Tip: Tercihe göre L masa bayrağı, T masa Bayrağı, tekli masa bayrağı, ikili masa bayrağı, üçlü masa bayrağı, dörtlü masa bayrağı, beşli masa bayrağı ve altılı masa bayrağı şeklinde olabilir.
Ölçü: 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Yabancı Devlet Masa Bayrağı Nedir?

Yabancı Devlet masa bayrağı, ülkelerin kendilerine ait bayraklara sadık kalınarak tasarımı gerçekleştirilen masa bayrak direkleri ile birlikte kullanılan küçük boyutlu bayraklardır. Yabancı devlet masa bayrakları genel olarak çift kat saten kumaşlardan üretilir ve pirinç veya krom kaplama masa bayrak direklerine takılarak kullanılır.

Yabancı Devlet Masa Bayrağı Özellikleri

 • Yabancı devlet masa bayrakları çift kat parlak veya mat birinci sınıf kalite saten kumaşlardan üretilir.
 • Yabancı devlet masa bayrakları talep edilen farklı masa bayrak direklerine uygun olacak şekilde tasarlanır.
 • Bayraklar önden ve arkadan okunabilir.
 • Bayrakların kenarları talebe göre gold renginde sırma ile çevrelenebilir.
 • Taşınması, kurulumu ve temizlenmesi oldukça pratiktir.

Yabancı Devlet Masa Bayrağı Çeşitleri

Yabancı Devlet masa bayrak çeşitleri oldukça fazladır. Geniş seçenek yelpazesine sahip Yabancı Devlet masa bayrakları masa bayrak direklerine göre çeşitlenir.

 • Standart masa bayrak direklerine takılan Yabancı Devlet masa bayrakları (tekli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve altılı standart masa bayrak direği seçenekleri mevcuttur.)
 • L tipi masa bayrak direklerine takılan Yabancı Devlet masa bayrakları
 • T tipi masa bayrak direklerine takılan Yabancı Devlet masa bayrakları vardır.
 • Ayrıca tüm masa bayrak direkleri krom veya pirinç kaplama masa bayrak direkli olacak şekilde iki farklı alternatife sahiptir.

Yabancı Devlet Masa Bayrağı Ölçüleri

Yabancı Devlet Bayrağı ölçüleri bayrağın takılacağı masa bayrak direği modeline göre özelleştirilir. Bu çerçevede Yabancı Devlet Masa Bayrağı Ölçüleri;

 • Standart (Klasik) masa bayrak direkleri için; 15×22,5cm
 • L masa bayrak direkleri için; 8x30cm, 10x30cm
 • T masa bayrak direkleri için; 10x30cm’dir.

Yabancı Ülke Masa Bayrağı Kullanım Alanları

Yabancı ülke masa bayrağı, genellikle çeşitli etkinliklerde, fuarlarda, diplomatik toplantılarda ve özel organizasyonlarda kullanılan özel tasarlanmış bayraklardır. Yabancı ülke masa bayrağı, ülkelerin sembollerini, renklerini ve karakteristik özelliklerini yansıtarak bir tanıtım aracı olarak görev yapar. Yabancı ülke masa bayrakları, uluslararası ilişkilerde ve resmi ziyaretlerde protokol kurallarına uygun bir şekilde kullanılarak ülkeler arası dostluğu ve iş birliğini vurgular.

Yabancı Devlet Masa Bayrağı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Yabancı devlet masa bayrağı fiyatları üzerinde, sipariş adedi, imalat sürecinde kullanılan kumaş ve boya kalitesi, bakı tekniği ve işçilik gibi faktörler etkilidir. Kadim Reklam ile hemen iletişime geçerek Yabancı devlet masa bayrağı fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir toptan veya perakende masa bayrak taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Yabancı Devlet Masa Bayrağı İmalatı Kadim Reklam’da Nasıl Geçekleştirilir?

Yabancı devlet masa bayrağı imalatı, Kadim Reklam’da özenle ve yüksek kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Masa bayrakları, kalın ve parlak saten kumaş üzerine dijital, empirme ve serigrafik baskı teknikleri kullanılarak özel tasarımlarla buluşturulur. Baskı sürecinden sonra, bayrağın daha canlı olması, renklerin belirginleşmesi ve baskının uzun ömürlü olması için özel fikse makinelerinde ısı işlemine tabi tutulur. Bu, bayrağın çeşitli hava koşullarına dayanıklı ve kaliteli olmasını sağlar. Masa bayrağı imalatının bir diğer önemli adımı, 2 ayrı kumaşın sıcak kesim ile birleştirilmesidir. Bu sayede her iki tarafta da baskı olur ve bayrak çift katmanlı hale gelir. Son olarak, bayrağın direklerine kolayca geçirilebilmesi için kenarına özel fitil dikilir.

Photo of author

Kadim Reklam

Kadim Reklam: Ankara bayrak imalatı, fuar standı imalatı, tabela imalatı, takım ve spor formaları, dijital baskı hizmetleri. Sipariş için hemen iletişime geçin!
Whatsapp üzerinden sipariş verin!